Tallinna Tehnikaülikooli puhkpilliorkestri 75. aastapäeva kontsert “Seitsmest viieni”
aastapäevakontsertkontsertvilistlased
Tallinna Tehnikaülikooli puhkpilliorkester tähistab 8. novembril 2025 kell 17.00 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (EMTA) Kontserdi- ja Teatrimaja suures saalis värvika kontserdiga oma 75. juubelit.
Kontserdi esimeses pooles kõlab uus originaalne puhkpillimuusika – orkestri juubeliks loodud seaded Eesti tunnustatud jazzmuusikute teostele. Omanäolised palad autoritelt Kadri Voorand, Karmen Rõivassepp, Mingo Rajandi, Ain Agan, Robert Jürjendal jt on saanud uue kõlapildi tänu andekatele arranžeerijatele Raul Sööt, Riivo Jõgi, Ott Kask ja Meelis Vind.
Kontserdi teises pooles kõlavad armastatud lood Eesti varasemate levimuusikute loomingust – Naissoo, Oit, Taaniel, Rannap jt.
Vokaalsolistidena astuvad lavale Miina Martensoo ja Atlan Karp, kellega orkester on ka varem edukalt koostööd teinud. Dirigeerivad Tarmo Kivisilla ja Diana Mäeväli.
Tule ja saa osa meeldejäävast muusikaelamusest – hea emotsioon on garanteeritud!

BANKETT
Kontserdile järgneb vastuvõtt ja pidu Tallinna Tehnikaülikooli aulas, kuhu ootame kõiki vilistlasi ja sõpru. Tantsime, sööme head ja paremat ning meenutame ühiselt koos veedetud aegu. Rohkem infot orkester@orkester.ee.