TTÜ Puhkpilliorkester

Tallinna Tehnikaülikooli puhkpilliorkester

Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkester asutati 1950. aasta sügisel ning on Tallinna Tehnikaülikooli esindusorkester. 2014. aastast on orkestri peadirigent Tarmo Kivisilla ja 2016. aastal liitus ka dirigent Diana Mäeväli. Kontsertkoosseisus mängib orkestris ligi 45 eri vanuses liiget.

Pidevalt tegutsedes on orkester marssinud nii laulupeo rongkäikudes kui esinenud Tallinna Tehnikaülikooli mitmesugustel üritustel ning teinud huvitavaid koostööprojekte erinevate solistide, näitlejate ja kooridega.

Orkester on osalenud rahvusvahelistel konkurssidel Eestis ja välismaal, näiteks Itaalias (2001), Ungaris (2010), Lätis “Baltic Open” (2015 ja 2017). Eesti Kooriühingu muusikanõukogu on tunnustanud orkestrit tiitliga “Aasta orkester 2016” ning peadirigenti Tarmo Kivisillat “Aasta orkestridirigent 2017”.

Aastal 2018 sai Tehnikaülikooli puhkpilliorkester Eesti Puhkpilliorkestrite Turniiril D grupis I koha, aastal 2020 saavutas orkester kõrgeimas E-kategoorias päeva parimate punktidega I koha, 2022. aasta 12. märtsil saavutas orkester taaskord, kõrgeimas E-kategoorias, I koha. 

DIRIGENDID

Kes me oleme?

Viimane uudis:

Orkester sõidab väliskonkursile Prahasse

Tallinna Tehnikaülikooli puhkpilliorkester võtab osa 21.-22. juunil Prahas toimuvast rahvusvahelisest puhkpilliorkestrite festivalist, osaledes 22. juunil konkursil. Hoidke meile pöialt!  Rohkem infot saab lugeda siit..

Loe edasi