TTÜ Puhkpilliorkester

Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkester

Tallinna Tehinkaülikooli Puhkpilliorkester asutati 1950. aasta sügisel ning on Tallinna Tehnikaülikooli esindusorkester. Orkester on saavutanud hea taseme, konkureerides Vabariigi parimate isetegevusorkestritega. Käesoleval aastal on orkester esitatud Eesti Kooriühingu 2016. aasta aastapreemia nominendiks “aasta puhkpilliorkester” kategoorias.

Alates 2014. aasta sügisest on orkestri peadirigent Tarmo Kivisilla. Kontsertkoosseisus mängib orkestris ligi 45 liiget, üliõpilastest õppejõududeni.

Pidevalt tegutsedes on orkester marssinud nii laulupeo rongkäikudes kui esinenud Tallinna Tehnikaülikooli mitmesugustel üritustel ning teinud huvitavaid koostööprojekte erinevate solistide, näitlejate ja kooridega.

Orkestri eesmärgiks on pakkuda pillimängijatele heas seltskonnas musitseerimisrõõmu ja võimalust sellest ka kuulajatel osa saada.

Viimane uudis:

Eesti Puhkpilliorkestrite Turniir 2020 – JÄÄB ÄRA

Oluline info! Seoses EV valitsuse poolt kehtestatud eriolukorrale, jääb Eesti Puhkpilliorkestrite Turniir 29. märtsil 2020 ära.  — Tallinna Tehnikaülikooli puhkpilliorkester võtab sel kevadel osa veel ka teisest konkursist “Eesti Puhkpilliorkestrite Turniir 2020”. Konkurss toimub 29. märtsil Estonia Kontserdisaalis. Tulge meid kuulama! Rohkem infot..  

Loe edasi