Kontsertetendus ”TANTS MUUSIKAS” tuleb taas 20. mail 2017

kontsert

Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkester kutsub kõiki 20. mail kell 18.00 TTÜ aulasse kevadisele kontsertetendusele “Tants muusikas”.

Taas kõlavad puhkpilliorkestri esituses möödunud sajandi moodsad tantsupalad ning saalipõrandal liuglevad tantsupaarid.

See etendus on mõnus jalutuskäik läbi aja, tutvustades erinevaid tantsustiile ja andes võrratu ülevaate tantsumuusika arengust läbi aja. Kuulda ja näha saab klassikalist rahvatantsu, võistlustantsu, tantsijad viivad meid  cha-cha ning salsarütmide saatel ladina ameerikasse.  Lavalt ei puudu ka kergejalgsed swingi- ja charlestoni tantsijad. Kõlavad tuttavad meloodiad kaheksakümnendatest koos ägedate kostüümide ning valgusefektidega. Tehnikaülikooli aula muudetakse värvikaks tantsuplatsiks, kuhu mahub suur orkester tantsijatega.

Kontsertetenduse muusika eest hoolitseb Tallinna Tehnikaülikooli Puhkpilliorkester Tarmo Kivisilla ja Diana Mäeväli juhatusel. Õhtut juhib Martin Trudnikov.

Külalisteks on oma žanri parimad tantsijad oma värvikate kostüümidega. Esinevad  Euphoria Studio, Tantsutrupp Zahira, Tantsutrupp Modus, Free Flow Tantsustuudio, Tantsuansambel Sõprus ning Esperanza Tantsukool.

Kontsertetenduse piletid on saadaval Piletilevis ja pool tundi enne algust kohapeal.

Olete oodatud kontserdile!

Eelmine
Puhkpilliorkestrite turniir “Baltic Open”
Järgmine
Tegusa hooaja lõpetuseks sõidame Kihnu