Hea tudeng, tule pilli mängima!

tule mängimauus hooaeg

TTÜ puhkpilliorkestril on algamas 68-s hooaeg. Seoses uue hooaja algusega ootame oma ridadesse uusi mängijaid. Võta pill ning tule mängima!

Proovid toimuvad kesklinnas, Rävala pst 15B, teisipäeviti ja neljapäeviti kell 18:30-21:00. Hooaja esimene proov toimub 5. septembril algusega 18:30.

Kui ei jõua esimesse proovi, tule järgmisesse või ülejärgmisesse! Liituda saad kogu hooaja jooksul. Ära muretse, kui isiklikku pilli kaasa võtta ei ole – leiame Sulle selle!

Pillimänguhuvist anna märku telefonil 53452909 (Kristin) või kirjuta orkester@orkester.ee.

TTÜ puhkpilliorkestri koosseisus on nii TTÜ tudengid, vilistlased kui ka õppejõud. Sekka ka neid, kellel lihtsalt pillimäng südames. Tudengite lennukad ideed ja ülikooli akadeemiline õhkkond hoiavad üleval mõnusat vaimsust, mistõttu ideedest puudust meil ei tule!

Mida me teeme?

Anname nii iseseisvaid kontserte kui ka teeme koostööd ja ühiseid vahvaid projekte mitmete teiste kollektiividega (varasemalt näiteks klounid Piip ja Tuut, noortekoor Vox Populi, TTÜ koorid, tantsurühmad jne). Ülikooli aktustel, Eesti noorte- ja üldlaulupidudel, Baltimaade tundengilaulupeol Gaudeamus ja muudel pidulikel koosviibimistel esinemisega väärtustame traditsioone ning hoiame järjepidevust. Mängime ka erinevatel vabaõhuüritustel ja osaleme rongkäikudes, rõõmustades publikut reipa marsimuusikaga, korraldame uusaasta- ja kevadkontserte.

Kõigile meie orkestri liikmetele on väga oluline harrastada heal tasemel puhkpillimuusikat mõnusas seltskonnas. Puhkpilliorkestrite konkurssidelt on meil ette näidata vaid head tulemused ning kollektiiv on läbi aastate olnud muhe. Samuti väärtustame võimalust anda panus muusika ja pillimängu populariseerimisele ning pillide tutvustamisele laste ja noorte seas. Selleks korraldame erinevate kavadega kontserte nii täiskasvanutele kui lastele nii Eestis kui välismaal, mängides nii kodumaist kui piiritagust repertuaari.

Meie esinemiskohtadeks Eestis on olnud näiteks

– Nordea (endine Nokia) kontserdisaal
– Estonia kontserdisaal
– Vene Kultuurikeskus
– Kaubamaja Osturalli
– Niguliste altari esine
– Paldiski linnapargi lavaesine
– saared Prangli ja Kihnu, Hiiumaa ja Saaremaa
– Tartu kui Tallinna Raekoja platsi pealava
– Tallinna ja Tartu laululavad
– Prangli saare kämpingu saunalava

Reisinud oleme Horvaatiasse, Ungarisse, Itaaliasse, Soome, Venemaale, Lätti, Leetu …

Alati tahame pakkuda publikule häid ja rõõmsaid emotsioone ja vaimukaid üllatusi!

Näeme proovis!

tartu laulupidu  

Eelmine
Tegusa hooaja lõpetuseks sõidame Kihnu
Järgmine
09.12 Kontsertetendus “PIIP ja TUUT magavad jõulud maha”